Informacje

KS Krapkowice

KS Krapkowice

Klub Sportowy Krapkowice

Adres

Sportowa 1
47-300
Krapkowice
Opolskie

Kontakt+48 692 058 058

Data powstania

19.07.2014

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:

KS Mydlice Dąbrowa Górnicza jest jednym z niewielu stowarzyszeń kultury fizycznej w mieście, który ma na celu szerokie propagowanie młodzieżowej piłki nożnej w Dąbrowie Górniczej. Od 2015 roku klub konsekwentnie buduje szkółkę piłkarską, która zrzesza obecnie ponad 100 młodych zawodników w wieku 3-14 lat.

Zadaniem akademii jest propagowanie aktywności fizycznej i umożliwienie jak największej liczbie dzieci z regionu Zagłębia Dąbrowskiego trenowania piłki nożnej pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Nasi trenerzy poprzez sport dążą do krzewienia wśród swoich podopiecznych wartości i postaw życiowych takich jak: odpowiedzialność, punktualność, umiejętność organizacji czasu i podejmowania decyzji, szacunek do drugiego człowieka, umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu i porażkami, jak również wielu innych wspaniałych, ludzkich zachowań. 

Opis klubu dodany przez:
Klub KS Krapkowice powstał dzięki fuzji dwóch krapkowickich klubów: Otmętu i Unii. Barwy są żółto-niebieskie. KS składa się z dwóch drużyn seniorskich, juniorów młodszych i trampkarzy.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości