Bambini 2012 znowu na podium

III miejsce na turnieju w Kolonowskiem.

W sobotę 21.12 na hali w Kolonowskiem odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2012, pod nazwą "Athletic CUP".

W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W naszej grupie rozegraliśmy następujące mecze:

OKS Olesno 0:5 Odra Opole

Athletic Ozimek II 2:6 OKS Olesno

OKS Olesno 3:3 Jedność Rozmierka

Wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca i zagraliśmy w tzw. Grupie "mistrzowskiej", gdzie zagraliśmy jeszcze dwa mecze:

UKP GOL Opole 5:1 OKS Olesno

Athletic Ozimek I 1:2 OKS Olesno.

Dzięki wygranej w ostatnim meczu z drużyną z Ozimka, zajęliśmy w całym turnieju ostatecznie 3 miejsce za drużynami Odry Opole i UKP GOL Opole. Statuetkę za najlepszego zawodnika naszej drużyny otrzymał Maksymilian Słomian.

Tym razem wystąpilismy w następującym składzie: Trojanek Szymon, Trybuła Sylwester, Pielot Julian, Damski Filip, Słomian Maksymilian, Wróbel Maksymilian, Rataj Antoni.

Gratulujemy młodym zawodnikom ! :)