Bez happy - endu na koniec fatalnej rundy

Bez happy - endu na koniec fatalnej rundy

Porawie Większyce 3 : 1 OKS Olesno 

.

OKS Olesno : Sładek - Kubacki, Ficek, Baros, Jeziorowski, Hober, Krzymiński, Skowronek, Huć, Flak, Jaroń

Rezerwowi : Flak, Sitek, Skonieczny, Brodziak, Jasina, Konieczny, Świerc

Trener : Krzysztof Meryk Drugi Trener : Arkadiusz Świerc 

.

Porawie Większyce : Olszewski,  Ociepka, Rypa, D. Dorosławski, Blaucik, Samborski , Kierdal, Łebkowski, Wąsik, Koc , Sikora

.

Niestety, zakończenie beznadziejnej rundy jesiennej nie było pozytywne. Mecz z Porawiem od początku zapowiadał się ciężko, jest to jedna z najbardziej zaskakujących (na plus) drużyn tej jesieni. Tymbardziej, że gospodarze mieli o co grać. Zwycięstwo nad naszą drużyną pozwoliło im na zajęcie drugiego miejsca w tabeli, na którym spędzą całą zimę. Jednak to my zaczęliśmy strzelanie w tym spotkaniu. Konkretnie dokonał tego Wojciech Hober w 36' meczu. Jednak jak to ostatnio bywa, nie cieszyliśmy się długo tym prowadzeniem, bo tuż przed przerwą Porawie wyrównało po stałym fragmencie gry, a strzelcem bramki został Dorosławski.

W drugiej połowie gospodarze grali już luźniej i spokojniej, przez co coraz bardziej kontrolowali spotkanie. Bramki strzelał w 56' i w 76' Sikora, a nasi piłkarze nie byli już w stanie odpowiedzieć żadnym trafieniem. Choć ostatni gwizdek sędziego przypieczętował kolejną porażkę OKSu Olesno, to w pewnym sensie był to dźwięk ulgi. Za nami ROK gry na wyjazdach. Wielu zawodników naszej obecnej drużyny nie zagrało jeszcze w Oleśnie. Kończymy rundę na ostatnim miejscu w tabeli, a za nami jeden z najgorszych okresów seniorskiej piłki w Oleśnie. Nie jest łatwo i na pewno nie będzie łatwo wiosną. Wszystko jednak przed nami, a za kilka miesięcy okaże się, czy jesteśmy odnaleźć w sobie ducha walki, wziąć się w garść i sprawić, aby kibice w naszym mieście mogli co tydzień oglądać drużynę, która daje z siebie wszystko na boisku. Liczymy na wasze wsparcie, bo bycie kibicem w ciężkich dla drużyny chwilach to dopiero prawdziwe wyzwanie. Informacje z zimowego okresu przygotowawczego będziemy przedstawiać Państwu na bieżąco. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości