Dobra robota Młodzików!

LZS Ligota Oleska 0:5 OKS Olesno

Bramki: Dębski 3, Janicki, Parkitny

OKS: J.Gruca (P.Kazior) - P.Ceglarek, B.Kalinowski, K.Famuła, A.Prochota, S.Parkitny, K.Janicki, J.Dębski, G.Siemski

Z ławki rezerwowych weszli: K.Adamus, S.Sąsała, M.Struzik, D.Kubas, M.Owczarek, M.Bawej, M.Prochota
Trener Zbigniew Bienias
Relacja kierownika:
" Kolejna wygrana młodzików Zbigniewa Bieniasa, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem przekonująco pokonali rówieśników z Ligoty Oleskiej. Pierwsze 15 minut było koncertowe w wykonaniu OKS-u, później nasi młodzi adepci nieco spuścili z tonu i w przerwie potrzebna była interwencja trenera, aby ponownie zmobilizować swoich wychowanków.
Początek drugiej części znowu przyniósł dwie szybkie bramki Janka Dębskiego i Szymona Parkitnego, później ze skutecznością było już trochę gorzej. Gospodarze również próbowali strzelić chociaż jedną bramkę, ale nie zdołali wypracować żadnej klarownej sytuacji.
Kolejny mecz za tydzień w poniedziałek o 17.00, z drugą drużyną MKS-u Kluczbork na stadionie w Oleśnie"