Juniorzy w formie  !

W ubiegłym tygodniu, w Gorzowie Śląskim odbył się Turniej o mistrzostwo powiatu oleskiego juniorów organizowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej.

Nasz klub wystawił na nim dwie drużyny , a były to :

OKS OLESNO I

W składzie :

Huć Adam

Kuzaj Mateusz

Molski Gabriel

Siemski Tomasz

Pawlik Jakub

Kazior Patryk

Rogowski Michał

Oraz

OKS OLESNO II

W składzie :

Sitek Dominik

Jeż Sebastian

Sąsała Sebastian

Kalinowski Bartek

Skonieczny Jakub

Flak Tobiasz

Famuła Michał

Famuła Kacper

Obydwie nasze drużyny osiągnęły nie lada sukces, bo zajęły kolejno:

OKS OLESNO I  - Zwycięzcy turnieju

OKS OLESNO II  - Miejsce drugie

Tak więc, jak można wydedukować, w finale zmierzyły się one między sobą, a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny OKS OLESNO I.

Ale zgarnięcie dwóch pierwszych miejsc, to było jak się potem okazało zbyt mało. Tak więc do tego dołożyli oni osiągnięcie indywidualne. A tutaj byli po raz kolejny bezkonkurencyjni. Bowiem WSZYSTKIE NAGRODY INDYWIDUALNE trafiły w ręce naszych zawodników . A były to :

Król strzelców :  Flak Tobiasz

Najlepszy zawodnik Huć Adam

Najlepszy bramkarz Sitek Dominik

Co tu więcej pisać. Wyniki mówią tutaj same za siebie :) Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz Panu Trenerowi! Liczymy, że takich sukcesów będzie więcej :)