Kamil Jasina z bramką roku !

Kamil Jasina z bramką roku !

Z radością informujemy, że nasz Napastnik Kamil Jasina, wygrał plebiscyt na bramkę roku, organizowany przez Opolski Związek Piłki nożnej :) Dokładne orzeczenie OZPN-u przeczytają Państwo poniżej : 

"Plebiscyt ruszył z początkiem grudnia i do ostatniego dnia roku, do godziny 24.00, wzięło w nim udział blisko 750 osób!.Zasięg plebiscytowego posta dotarł do blisko 22 tysięcy odbiorców, zaś sam film z propozycją goli obejrzało ponad 13 tysięcy użytkowników. Bezkonkurencyjne pod każdym względem okazało się trafienie Kamila Jasiny, który wygrał cały Plebiscyt. Zawodnik OKS-u Olesno zgarnął prawie 3/4 wszystkich głosów, a jego przepiękny gol przewrotką ma też swoją historię.

Wszystko wydarzyło się 25 maja, podczas rundy rewanżowej sezonu 2028/2019, na boisku Victorii Chróścice. Jasina na boisku pojawił się w 73 minucie i już jego pierwszy kontakt z piłką owocował bramką dla OKS-u. Drużyna z Olesna objęła prowadzenie 2:1, ale wisienka na torcie – jak się okazało – całego 2019 roku, przyłożona została 10 minut później. – To była bramka w stylu „stadiony świata” – chwalił swojego gracza coach oleśnian, Dawid Nowacki, który tego dnia też miał głosy zza światów i pokazał trenerskiego nosa. Ostatecznie goście wygrali 4:1. co bardzo pomogło im w utrzymaniu."

Bramkę o której mowa, zobaczą Państwo na stronie : 

http://pilkaopolska.pl/kamil-jasina-wygral-plebiscyt-na-gola-roku-2019/?fbclid=IwAR34vG_EbQgF3sTqtrjfHqX9Aa0i_hlA69NA-JaMeEFYbJr7292uX_CVq9E

Kamilowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów (choć tym razem bardziej liczmy na te drużynowe ) :) ! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości