OKS Olesno - Pomologia Pruszków 1:3 (0:2)
OKS: Jeziorowski Bartosz - Świtalski Patryk , Molski Gabriel (c),Siemski Tomasz ,Pawlik Jakub Siemski Grzegorz (70' Sąsała Sebastian ), Skonieczny Jakub, Skonieczny Maciej, Huć Adam, Konieczny Michał, Wolny Szymon (65' Ceglarek Patryk)
Rezerwa: Gruca Arkadiusz , Pownuk Kamil.
Trener Arkadiusz Świerc
"W meczu dwóch najlepszych drużyn Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych górą ponownie okazali się zawodnicy Pomologii, zasłużenie wygrywając z nami 3:1. Mecz nie miał żadnego znaczenia dla układu tabeli, ponieważ nasz remis w spotkaniu ze Stalą Brzeg pozbawił nas jakichkolwiek szans na zdobycie mistrzostwa Opolszczyzny. Od początku meczu zarysowała się przewaga Pomologii, która częściej była przy piłce i lepiej tą piłką operowała.W 11 min. goście wykorzystali nieporozumienie naszej obrony i bramkarza i wyszli na prowadzenie. W 22 min. nasi rywale podkreślili swoją przewagę i zdobyli drugą bramkę.W 67 min. po strzale M.Koniecznego zdobyliśmy kontaktową bramkę,a z nią nadzieję na korzystny wynik. Niestety w 77. minucie goście zdobyli trzecią bramkę ustalając wynik meczu, choć trzeba przyznać, że gdyby nie dobra postawa w drugiej połowie naszego bramkarza,mogliśmy przegrać wyżej.
Mimo porażki w ostatnim spotkaniu zdobycie wicemistrzostwa Opolszczyzny trzeba uznać za duży sukces naszych juniorów.Trzeba pamiętać, że po rundzie jesiennej zajmowaliśmy przedostatnie miejsce w tabeli i wtedy nie myśleliśmy o zajęciu miejsca na podium.
Po meczu przedstawiciel OZPN Opole wręczył naszym zawodnikom puchar i medale za II miejsce i tym miłym akcentem zakończyliśmy sezon 2018/2019.
Nieobecni z powodu kontuzji lub wyjazdu: Jakub Famuła, Kacper Famuła, Dawid Zug, Dominik Sitek, Tobiasz Flak, Dawid Barowski, Dominik Ligendza."