Porażka w Kędzierzynie

OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn Koźle 1-2 (1-2)

OKS: Arkadiusz Gruca (Marek Janicki) - Bartłomiej Kalinowski, Sebastian Sąsała,Sebastian Jeż , Kacper Famuła, Dawid Kubas,Grzegorz Siemski(Fanciszek Wójcik),Patryk Ceglarek(c), Jan Dębski, Adam Psyk, Tymoteusz Paliga
Trener Krzysztof Meryk
Bramka: Grzegorz Siemski
"W bardzo trudnym położeniu znaleźli się nasi trampkarze po trzeciej z rzędu porażce. Spadliśmy na ostatnie miejsce w tabeli i jeśli chcemy utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej, to nie ma już miejsca na błędy. W poprzedniej kolejce w meczu ze Strzelcami Opolskimi rozegraliśmy najsłabsze spotkanie w rundzie i wydawało się, że limit nieporadności został wyczerpany. Niestety, choć chęci w meczu z Chemikiem nie brakowało, to kolejny raz nie potrafiliśmy zagrać mądrze. To czwarty mecz z kolei, w którym pierwsi zdobywamy bramkę, ale nie potrafimy wygrać spotkania. Do tego proste błędy w przyjęciu piłki i przy wyprowadzaniu akcji powodowały, że traciliśmy ciężko zdobytą piłkę o którą trzeba było walczyć kolejny i kolejny raz. W kolejnych dwóch spotkaniach zmierzymy się z liderami grupy, MKS Kluczbork i Pogoń Prudnik, ale wiemy czego możemy się spodziewać po tych rywalach, więc głowa do góry i naprzód."