OKS Olesno 3:3 KS Skarbimierz

OKS: Jeziorowski - Siemski, Parkitny, Lelek, Molski - Flak, Huć, Zug, Trzęsiok, Famuła - Kuzaj( Polak 41')

Żółta kartka: Siemski

Trener Arkadiusz Świerc

Nasi juniorzy młodsi zapewnili nam dzisiaj istną huśtawkę nastrojów. Po bardzo dobrej pierwszej połowie, w czasie której mieliśmy zdecydowaną przewagę, w drugiej oddaliśmy inicjatywę rywalom. Już w 7 minucie Dawid Zug po podaniu Kuby Famuły przepięknie uderzył z daleka i prowadziliśmy 1:0. W 23 minucie Adam Huć prostopadłym podaniem obsłużył Jana Flaka i ten podwyższa na 2:0. W 28 minucie sędzia dyktuje karnego dla gości za faul naszego obrońcy. Na szczęście Bartek Jeziorowski broni uderzenie rywala i na przerwę schodzimy prowadząc 2:0. Po przerwie nastąpiło koszmarne 15 minut, w czasie których goście wyszli na prowadzenie 2:3, wykorzystując błędy naszych zawodników. Na szczęście w 70 minucie Kuba Famuła wykorzystuje zamieszanie przed polem karnym gości po zderzeniu bramkarza gości z Dawidem Zugiem i lobem posyła piłkę do bramki. Jeszcze większe szczęście dopisało nam w ostatniej akcji meczu, kiedy piłka uderzona przez napastnika gości wylądowała na słupku naszej bramki. Podsumowując: dosyć szczęśliwy remis naszych piłkarzy, chociaż do 40 minuty wydawało się, że bez problemu sięgniemy po 3 punkty. Za tydzień gramy kolejny mecz u siebie, tym razem z Niemodlinem."