Rozgrywki i treningi zawieszone - powodem koronawirus

Opolski Związek Piłki Nożnej do odwołania zawiesza wszystkie rozgrywki, ze względu na pandemię koronawirusa. Równocześnie informujemy, że nasz klub zawiesza treningi wszystkich grup, również do odwołania. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Życzymy wszystkim przede wszystkim dużo zdrowia w tym niełatwym okresie.

Oficjalna decyzja OZPN w sprawie rozgrywek ligowych :

Z uwagi na rekomendacje Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące odwołania imprez sportowych ze względu na rozprzestrzeniający się na terenie naszego kraju koronawirus COVID-19, Wydział Gier OZPN postanowił zawiesić do odwołania wszystkie rozgrywki piłkarskie organizowane przez Opolski Związek Piłki Nożnej.
Jednocześnie zwracamy się z ogromną prośbą do przedstawicieli klubów, aby na czas zawieszenia rozgrywek nie organizować meczów kontrolnych ze względu na potencjalne zagrożenie zdrowia i życia ich uczestników.
O bieżącej sytuacji dotyczącej rozgrywek Wydział Gier OZPN będzie informował stosownymi komunikatami.

UWAGA:
Wydział Gier OZPN informuje, iż okienko transferowe dla klubów uczestniczących w rozgrywkach ligowych, które nie zdążyły zainaugurować rundy wiosennej, wydłuża się do momentu odwieszenia rozgrywek.