Sukces Bambini na turnieju

Turniej odbył się w niedzielę 15.12 na Hali Energia w Bełchatowie. W turnieju wzięły udział następujące drużyny :

1. GKS I Bełchatów

2. GKS II Bełchatów

3. CRI Pabianice

4. Widzew Łódź

5. Korab Łask

6. Piotrcovia Piotrków Trybunalski

7. AP Będków

8. OKS Olesno

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, mecz trwał 12 minut.

Nasze mecze po kolei : -

-GKS I Bełchatów 1:0 OKS Olesno

-CRI Pabianice 0:5 OKS Olesno

-Widzew Łódź 1:3 OKS Olesno

-GKS II Bełchatów 0:1 OKS Olesno

-Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2:2 OKS Olesno

-AP Będków 0:2 OKS Olesno

-Korab Łask 0:6 OKS Olesno

W turnieju była prowadzona klasyfikacja drużyn, zajęliśmy 3 miejsce z 16 punktami i bramkami 19:4! Drugie miejsce miał GKS I Bełchatów miał tyle samo punktów co my, gorsze bramki ale liczył się najpierw bezpośredni pojedynek, a 1 miejsce zajęłaPiotrcovia mając ledwie1 pkt więcej od nas. Losy turnieju rozstrzygnęły się w meczu z Piotrcowią, bo niestety starciliśmy bramkę na 2:2 w ostatnich sekundach spotkania. Gdybyśmy utrzymali prowadzenie, zwycięstwo drużyny należałoby właśnie do naszych chłopaków.

OKS Olesno wystąpił w następującym składzie : Trojanek Szymon, Żwaka Ksawery, Żołędź Julian, Prochota Oskar, Drynda Tymoteusz, Saboczyński Adam, Jarmołowicz Maksymilian, Świtała Wojciech, Pielot Julian.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny i dostał za to statuetkę został Prochota Oskar.

Składamy szczere gratulacje naszym młodym zawodnikom, w których widać spory potencjał. Wszyscy cieszymy się ich medalami :)