U Tenisistów pozytywnie

Jak wcześniej zapowiadałem, w ostatnim okresie graliśmy w kilku turniejach , lidze seniorów oraz lidze juniorów. W dniach 9-10.11.2019r odbyły się dwa turnieje WTK(Woj.Turniej Kwalifikacyjny) , w kategoriach młodzików, kadetów,juniorów i seniorów. Nasi najmłodsi wystąpili w kat. młodzik,kadet,junior, czyli w wyższych kategoriach aniżeli obecnie grają. To było zamierzone i stanowiło sprawdzenie obecnych możliwości naszych najmłodszych.Wyjście z poszczególnych rozstawionych grup pokazało,że idziemy w dobrym kierunku i na przyszłość możemy mieć nadzieję na lepsze wyniki. Seniorzy w mocno obsadzonym WTK, również powychodzili z rozstawionych grup i osiągnęli niezłe wyniki, jak na ich obecne możliwości.W lidze seniorów wygraliśmy z Chróścicami 8-2(zagrał młodziutki Tomek) i po 6 kolejce zgromadziliśmy 12pkt. i gramy jak dotychczas bez porażki , oby tak dalej. Już w czwartek zagramy w Smardach i w tym meczu nie ukrywam jesteśmy faworytami.Podsumowując, w drużynach seniorów i juniorów widać zaangażowanie oraz bardzo fajną atmosferę , co pomaga jak dotychczas, w osiąganiu niezłych wyników.

ZK