Wieści z drużyny seniorów

W środę drużyna seniorów rozegrała kolejny mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem. Tym razem mierzyliśmy się z KS Panki remisując 1-1. Nie wynik był w tym meczu najważniejszy, Trener Grzegorz Świtała próbował nowych ustawień i testował nowych zawodników na poszczególne pozycje. Już dzisiaj o godz. 18.30 na oleskim stadionie kolejny sparing, tym razem ze Śląskiem Łubniany, który powinien odpowiedzieć na kilka ostatnich wątpliwości naszego szkoleniowca.

W nowym sezonie w naszych barwach pojawi się kilku nowych zawodników:
Mateusz Klinger - poprzedni klub - juniorzy MKS Kluczbork - transfer definitywny
Miłosz Michalewski - poprzedni klub - juniorzy MKS Kluczbork - transfer czasowy
Maciej Węglarz - poprzedni klub - juniorzy MKS Kluczbork - transfer czasowy
Kevin Ficek - poprzedni klub - Budowlani Strojec (wypożyczenie z Motor Praszka) - transfer czasowy
Trwają jeszcze rozmowy w sprawie występów w Oleśnie Michała Sarny z LZS Kujakowice.
Zapraszamy dzisiaj (piątek - 18:30) na przedostatni sprawdzian przed rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu 2017/2018 na Wachowską 10.