Coraz bliżej rozpoczęcia sezonu przez tenisistów stołowych
"Zbliża się rozpoczęcie sezonu tenisowego 2018/2019. W sekcji seniorów i juniorów nie nastąpiły zmiany. Przygotowując się do sezonu trenowaliśmy cały sierpień i wrzesień,  2-3 razy w tygodniu. Wzięliśmy udział w  turniejach w Gorzowie, Strzelcach Opolskich oraz w Fridland(Czechy). Formę naszej drużyny zweryfikuje liga. Założenia przedsezonowe to bezpieczne utrzymanie ligi. Zdajemy sobie sprawę, że III liga w tym sezonie będzie mocniejsza, a nie dokonaliśmy wzmocnień i dlatego przed nami duże wyzwanie. Liczę na to, że zawodnicy mocno zmobilizują się i ich zdrowie oraz zajęcia zawodowe pozwolą im na regularne treningi, a także na utrzymanie formy. W pierwszym meczu (21.09.2018 r.) zagramy u siebie z zeszłorocznym liderem ligi - Kłodnicą Kędzierzyn. Faworyta nie trudno wskazać.
Skład drużyny III ligi seniorów: Cyndera Jakub - kapitan, Kaczmarzyk Damian, Pawłowski Dariusz, Kwaśniewski Przemysław, Piecka Patryk, Polak Michał, Kleszcz Zdzisław-trener.
Skład drużyny I ligi juniorów: Poloczek Wiktoria, Poloczek Mateusz, Pielot Dominik, Mencel Tomasz.
Chętnych młodych zapraszam w imieniu sekcji na treningi i naukę gry w ping-ponga. Wskazane roczniki 2008 i młodsze. Zgłaszać się można dzwoniąc pod ten numer -  606435791 Zdzisław Kleszcz - Trener."