Wygrana na koniec świetnego sezonu!
RTS Odra K-Kożle - OKS Olesno 0:4(0:3)
OKS:Jeziorowski B.-Famuła J.(41' Skonieczny J.),Siemski T.,Małolepszy R.,Świtalski P.(41' Skonieczny M.)-Kuzaj M.,Wnuk N.,Huć A.,Trzęsiok N.(55'Wolny Sz.),Pawlik J.-Kubik T.(55' Zug D.)
Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewniliśmy sobie wygranie ligi i awans do Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych.Sam mecz nie był jakimś ciekawym spotkaniem,jednak nasza przewaga nie podlegała dyskusji. W 23. minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego P.Świtalskiego wykorzystał A.Huć i strzałem z bliskiej odległości dał nam prowadzenie. Dwie minuty później T.Kubik po nieudanym strzale ponownie wywalcza piłkę i uderzeniem obok bramkarza podwyższa na 0:2.33 minuta to rajd N.Wnuka przez pół boiska i uderzenie, które po rykoszecie od obrońcy nie daje bramkarzowi gospodarzy szans na skuteczną obronę.W drugiej połowie połowie w 63 min. akcja lewą stroną, Sz.Wolny wycofuje na dwunasty metr do A.Hucia a ten uderza na bramkę. Bramkarz paruje piłkę na bok,ale tam na miejscu jest M.Skonieczny i ustala wynik meczu.Mieliśmy jeszcze kilka okazji,ale z dobrej strony pokazał się bramkarz Odry,który mimo nikłego wzrostu był najlepszym zawodnikiem gospodarzy. Ci w przeciągu całego spotkania zagrozili nam dwa razy: w pierwszej połowie wychodząc z kontrą 3 na 1 i w drugiej,kiedy T.Siemski wybił piłkę z linii bramkowej po akcji rywali. Na pewno na przebieg spotkania i jego tempo wpływ miała bardzo wysoka temperatura,która panowała przez cały czas .
Za tydzień będziemy świętować awans na własnym boisku podczas spotkania kończącego rozgrywki z Plonem Skoroszyce.Miejmy nadzieję,że nasi piłkarze w ostatnim meczu pokażą,że zasłużenie wygrali ligę.
I jeszcze sprostowanie relacji sprzed tygodnia.Mianowicie A.Huć zdobył nie 5 a 4 bramki,natomiast N.Wnuk strzelił nie jednego a dwa gole.