Bambini wygrywają turniej w Wołczynie !

Zwycięstwo na turnieju w Wołczynie!

Drużyna OKS Olesno z rocznika 2012, w niedzielę 12.01, brała udział w turnieju rozgrywanym na hali w Wołczynie o nazwie "ŻUBRY CUP".

Nasi młodzi zawodnicy spisali się znakomicie, wygrywając wszystkie mecze, z kompletem punktów i stosunkiem bramek 21:5 zajęli pierwsze miejsce w turnieju!

.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, grano systemem każdy z każdym, a jeden mecz trwał 18 minut. Nasze mecze w turnieju po kolei:

Victoria Chróścice 2:3 OKS Olesno      Bramki: 2x Oskar Prochota, 1x Ksawery Żwaka.

OKS Olesno 3:2 MGOKiS Praszka      Bramki: Tymoteusz Drynda, Maksymilian Jarmołowicz, Wojciech Świtała.

OKS Olesno 10:1 Stal Brzeg      Bramki: 2x Tymoteusz Drynda, 2x Maksymilian Jarmołowicz, 2x Wojciech Świtała, 2x Oskar Prochota, 1x Julian Żołędź , 1x Maksymilian Słomian.

ACANA Orzeł Jelcz Laskowice 0:5 OKS Olesno      Bramki: 2x Oskar Prochota, 1x Tymoteusz Drynda, 1x Julian Żołędź, 1x Ksawery Żwaka.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Trojanek Szymon, Żwaka Ksawery, Żołędź Julian, Prochota Oskar, Drynda Tymoteusz, Świtała Wojciech, Jarmołowicz Maksymilian, Sikora Adam, Słomian Maksymilian. Trener Mateusz Flak.

Gratulujemy piłkarzom oraz trenerowi ! :)