Bezbramkowy sparing

W drugim sparingu w ramach przygotowań do rundy wiosennej nasza drużyna zagrała dziś na sztucznej murawie w Kluczborku z grającą w IV lidze łódzkiej Prosną Wieruszów,której trenerem jest dobrze nam znany z pracy w OKS-ie Dawid Nowacki.

Po wyrównanym meczu,w którym szanse na gole miały obydwie drużyny ostatecznie nie doczekaliśmy się bramek.W OKS zagrał po powrocie z wypożyczenia do MKS Kluczbork Adam Huć co jest bez wątpienia dużym wzmocnieniem. Z różnych powodów nie zagrali dziś:Piontek, Skonieczny,T.Flak ,Sitek,Zawada oraz pozyskany ze Stobrawy Ligota Dolna napastnik Damian Gąsiorowski ( wcześniej grał już w OKS...). Wszyscy wymienieni są w kadrze na rundę wiosenną ,w której natomiast nie zobaczymy już Oskara Rynga i Filipa Kościelnego. Obydwaj powrócili po wypożyczeniu do swoich poprzednich klubów - odpowiednio LZS Rudniki i LZS Ligota Oleska.

Prosna Wieruszów - OKS Olesno  0:0

OKS : Sładek - Pawlik/'46 Siemski/,Ficek/' 46 Świerc/, Krzymiński/'46 R.Lasik/,Jeziorowski/ '46 Matysiok/- Jantos/ '60 Stróżyk/, Skowronek/'75 Baros/, Hober/'75 D.Flak/, Baros/'46 Huć/, D.Flak/ '46 Kuzaj/ - K.Lasik/75 Jeziorowski/

Kolejny sparing 12 luty/sobota/ godz.14,00 /Opole -Hallera/  gramy ze Startem Jełowa / lider opolskiej I gr. klasy okręgowej/