OKS po pierwszym treningu

Drużyna Seniorów jest już po pierwszym noworocznym treningu. Z powodu chorób kilku zawodników frekwencja na zajęciach nie był najwyższa, ale od przyszłego tygodnia wszystko ma wrócić do normy. OKS będzie trenował trzy razy w tygodniu - dwa razy na orliku i raz na hali przy Zespole Szkół nr 2 w Oleśnie.

- W pierwszej fazie przygotowań będziemy pracować nad wytrzymałością tlenową zawodników, a także siłą. Dopiero później przyjdzie czas na treningi techniczne - wyjaśnia trener Świtała. Szkoleniowiec naszej drużyny jest już po rozmowach z zawodnikami naszej drużyny. - Wojtek Popczyk i Mateusz Pawelec oznajmili, że chcą grać w LZS-ie Rudniki, natomiast Patrick Riemann chce przenieść się do naszego ligowego rywala - Małejpanwii Ozimek. O tym czy dalej będą występować w naszej drużynie zadecydują rozmowy pomiędzy klubami - kończy szkoleniowiec.

Pozostali zawodnicy, którzy reprezentowali nasz klub w rundzie jesiennej będą dalej bronić barw OKS-u. Trener Grzegorz Świtała jest już ''po słowie'' z zawodnikami, którzy potencjalnie mogliby zasilić nasz klub, ale jest zbyt wcześnie na podanie konkretnych wiadomości. Do wtorku ma być wiadomo, czy w najbliższą sobotę rozegramy pierwszy sparing tej zimy ze Skalnikiem Gracze. Jeżeli mecz nie dojdzie do skutku, to nasz zespół czeka kolejna jednostka treningowa.

Fot: Najbliższe dni zdecydują o tym, czy Patrick Riemann zmieni barwy klubowe.