Podtrzymać zwycięską serie - zapowiedź meczu z LZS-em Kup

W 14 kolejce BS w Leśnicy IV ligi nasza drużyna zmierzy się w meczu wyjazdowym z LZS-em Kup. Drużynę prowadzi dobrze znany w Oleśnie Grzegorz Świerczek, który w przeszłości prowadził nasz zespół.

LZS Kup w lidze zajmuję dziesiąte miejsce z dorobkiem szesnastu punktów. Cztery mecze wygrał, cztery zremisował i odniósł pięć porażek. Zdecydowanie lepiej spisuje się na własnym boisku, na którym zdobył 11 z 16 punktów.

W drużynie naszego najbliższego rywala gra kilku doświadczonych zawodników. W poprzedniej kolejce drużyna z Kup przegrała z LZS-em Piotrówka 3:2, a hattrickiem popisał się Takesure Chinyama.

Nasza drużyna dalej musi sobie radzić bez trenera, a podczas meczów jego obowiązki pełni Sebastian Kopel. Nie jest to łatwa sytuacja, ale nie po raz pierwszy nasi zawodnicy pokazują charakter i wygrywają mecze.

Wygraliśmy ostatnie trzy spotkania( niestety spotkanie w Piotrówce zostało zweryfikowane jako walkower). W poprzedniej kolejce pewnie pokonaliśmy 3:1 Pogoń Prudnik, a zwycięstwo dało awans na 13 miejsce w tabeli. O tym, że nie jest to szczyt naszych marzeń nie trzeba nikogo przekonywać i w pozostałych meczach rundy jesiennej trzeba zdobyć jak największą liczbę punktów. Najlepiej w sobotę podtrzymać dobrą passę i wygrać!

LZS Kup - OKS Olesno 14.00