Podział punktów z Kuniowem

OKS Olesno - LZS Kuniów  2:2/0:0/

bramki: 1:0 Adam Huć /'53/, 1:1 Karol Ira/ '65/, 1:2 Karol Ira/ ' 82/ , 2:2 Klaudiusz Lasik /'87-karny/

żółte kartki : G.Siemski,Huć,Krzymiński, -  Hadyś,Szałek,Pelc,Jaskólski,Mendel

sędziował:  Krystian Kulej

OKS:  Jeziorowski - T.Siemski,Krzymiński,Matysiok,Zorychta,/'67 Jantos,'87 Zawada/ - Leonardo/'78 Flak/, Skowronek, Huć,Gąsiorowski,Lasik - G.Siemski/'46 Stróżyk/

Kuniów: Podyma - Pelc,Kuder,Mendel,Suslik - Szalek/' 75 Litner/,Szepeta,Grzelak,Jaskólski/' 62 Filarski/,    Hadryś/'46 Michalewski/ - Ira

Zacięty,stojący na dobrym "okręgówkowym" poziomie mecz zobaczyli kibice na oleskim stadionie a podział punktów wydaje się być sprawiedliwym rezultatem. Prowadzący zawody Krystian Kulej nie miał więc łatwego zadania ale niektóre jego decyzje były co najmniej kontrowersyjne.

Pierwsza połowa bezbramkowa z lekkim wskazaniem na gości,którzy mieli cztery dobre okazje na zdobycie gola przy tylko jednej naszej:

2 min. - strzał głową Szymona Grzelaka po wrzutce Filipa Hadrysia przechodzi minimalnie obok słupka,

18 min. - z 14 m. groźnie strzela Grzelak ale Bartosz Jeziorowski spisuje się bez zarzutu,

38 min. - z 16 m. strzela Karol Ira -Jeziorowski odbija piłkę a dobitkę Grzelaka wybija na rzut rożny,

41 min. - kontra OKS - Leonardo zagrał do wbiegającego w pole karne G.Siemskiego  ale jego strzał z 14m. broni  Szymon Podyma

45 min. - po szybkiej kontrze gości w zamieszaniu pod naszą bramką Ira strzela w poprzeczkę.

Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków naszej drużyny. Już w 47 min. szansę miał Damian Gąsiorowski ale strzelił z 14 m. zbyt słabo aby zaskoczyć Podymę. Efekty naszego naporu przyszły w 53 min. gdy po dośrodkowaniu Klaudiusza Lasika w pole karne Kuniowa głową do siatki kieruje piłkę Adam Huć . 1:0   Po strzeleniu bramki nie poszliśmy za ciosem oddając inicjatywę przyjezdnym, którzy w 65 min. doprowadzili do wyrównania. Indywidualną akcją popisał się bardzo aktywny w tym meczu Karol Ira strzelając silnie i precyzyjnie przy lewym słupku z 16 m.  1:1 . Ten sam zawodnik w 82 min. dał gościom prowadzenie. Z łatwością ograł na lewej stronie Damiana Matysioka i świetnym strzałem z 15 m. po raz drugi pokonał Jeziorowskiego. 1:2 . Nasz zespół wyrównał pięć minut później gdy w polu karnym Gąsiorowskiego faulował Bartosz Szepeta i Krystian Kulej wskazał na 11 metr. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Klaudiusz Lasik 2:2  Co ciekawe przyjezdni wcale nie zamierzali bronić remisu ale atakowali naszą bramkę chcąc wywieźć z Olesna komplet punktów. W siódmej minucie doliczonego czasu gry mieli swoją szansę . Do rzutu wolnego na 17 m. podszedł Szepeta,który potrafi groźnie uderzać ze stałych fragmentów gry. Strzelił niezbyt mocno,w środek bramki ale Jeziorowski tylko odbił piłkę przed siebie. Doskoczył do niej  Miłosz Michalewski ale z 10 m. strzelił nad poprzeczką!

Po meczach ze Skorogoszczą i dzisiejszym spadamy na 6 miejsce mając  już 6 punktów straty do lidera... Musimy koniecznie zapunktować w kolejnych spotkaniach aby nie tracić kontaktu z czołówką tabeli ! A gramy za tydzień w Zawadzkiem.