Porażka w drugim sparingu

OKS Olesno - GKS Grębanin  0:2/0:1/

OKS: B.Jeziorowski - Pawlik,Koziol,Świerc,Siemski - Flak,Skowronek,testowany,Krzymiński,Zorychta - Kiecko. Po przerwie:Jantos,Kuzaj

W drugim sparingu w ramach przygotowań do rundy rewanżowej IV ligi nasza drużyna zagrała na sztucznej murawie w Kluczborku z grającym  w wielkopolskiej klasie okręgowej GKS Grębanin. Po meczu.w którym mieliśmy optyczną przewagę przegrywamy jednak 0:2 tracąc bramki po kontrach w 20 i 70 min. Szczególnie druga połowa meczu po wejściu na boisko Marcina Jantosa toczyła się przy naszej przewadze, Nie potrafiliśmy jednak wykorzystać jego oraz Dominika Flaka dośrodkowań z prawej strony...

Trener Tomasz Kazimierowicz miał do dyspozycji w tym meczu 12 zawodników./plus testowany/- zabrakło z różnych względów  Dawida Sładka, Jakuba Molskiego,Macieja Stróżyka,Trafima Kisialou, Damiana Matysioka oraz Marcina Kamskiego/dołączył do kadry z drużyny juniorów mł./. Wiadomo niestety,że wiosną nie zobaczymy na boisku Patryka Barosa  - kontuzja kolana odniesiona w jesiennym meczu z Fortuną Głogówek spowodowała konieczność kilkumiesięcznej przerwy w treningach... Treningów nie wznowił Natanael Wnuk,do pracy za granicę wyjechał Adam Huć, nie przedłużono natomiast umowy z Filipem Kuklą. Po odejściu Wojciecha Hobera,Mateusza Jeziorowskiego/obaj Start Olesno/,Denisa Luptaka /powrót do TOR Dobrzeń Wlk./  oraz Sebastiana Zawady/wyjazd za granicę/ kadra liczy na dziś 18 zawodników.

Kolejne  sparingi:   15.02 /środa/    godz.18,00   Iprime Bogacica /lider klasy okręgowej -boisko w Gronowicach/

18.02. /sobota/ godz. 15,00  Polonią Kępno/IV liga wielkopolska/-boisko w Kluczborku