bramki: 0:1 Marcin Kamski /'43/, 0:2 Dominik Flak / '61/

żółte kartki: Jaskulski,Mania - Lasik,Siemski,Gąsiorowski,Skowronek

sędziował: Michał Mazurek

Kuniów: Podyma - Raniowski,R.Lasik,Rychlik/'86  Wicher/,Szepeta,Pelc/'79 Sofiński/,Mania,Prządka/'55 Savchyn/, Szalek/'53 Napierała/,Jaskólski/'69 Filarski/,Suslik

OKS: Jeziorowski - Pawlik,Gąsiorowski,Matysiok,Siemski/'46 Wengel/ - Leonardo/'68 Zawada/,Kamski/'63 Skowronek/, Kożuchowski/'68 Stróżyk/,Krzymiński,Flak/'63 Zorychta/ - Lasik

Obydwie drużyny potrzebowały trzech punktów w tym meczu - OKS aby przerwać serię kilku meczów bez zwycięstwa, Kuniów aby zachować nadzieję na utrzymanie... Dlatego też obserwowaliśmy zacięty pojedynek,w którym żadna z drużyn nie odpuszczała ani na moment. Jednak to my wykazaliśmy się większą dojrzałością w grze co było widać zwłaszcza w drugiej połowie.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana a obydwa zespoły miały okazje na objęcie prowadzenia. Długo jednak utrzymywał się wynik bezbramkowy:

11 min.-  Leonardo strzela z 14m. ale Krzysztof Mania blokuje piłkę,

27 min. - groźna kontra gospodarzy w efekcie której Bartosz Szepeta strzela wprost w wybiegąjacego  z bramki Bartosza Jeziorowskiego,

39 min. - Jakob Rychik strzela  16 m. - po rykoszecie piłka na rzucie rożnym,

W 43 min. obejmujemy prowadzenie. Marcin Kamski wykorzystuje dogranie Dominika Flaka i strzela pewnie do siatki z 10 m. 0:1 . Jeszcze przed przerwą mógł być remis. Jeziorowski będąc pod presją wybijał piłkę lecz trafił w Mateusza Szalka a ta przeleciała obok słupka !

Druga połowa to nadal szybka gra obu drużyn ale zaczęła uwidaczniać się nasza przewaga. W 61 min. Dominik Flak zdobył drugiego gola - pierwszą jego próbę odbił Szymon Podyma ale był bez szans przy precyzyjnej  poprawce 0:2. Gospodarze szukali bramki kontaktowej ale nie stworzyli klarownej sytuacji. W doliczonym czasie gry  w polu karnym faulowany był Jakub Pawlik ale podyktowaną przez Michała Mazurka "jedenastkę" nie wykorzystał Andrzej Krzymiński bo Podyma wyczuł jego intencje...

Ważne są te trzy punkty bo przede wszystkim umacniają nas w strefie środkowej. Cieszy również niezła dziś gra całej drużyny co dobrze wróży przed kolejnymi meczami- za tydzień gramy w Oleśnie ze Stalą Zawadzkie