Remis z Rudnikami i wygrana z Namysłowem
OKS I Olesno - LZS Rudniki 1-1 (1-0)
OKS: Michał Hadam - Rafał Sobczyk(c), Paskal Ceglarek, Mateusz Kapała,Piotr Gryga,Patryk Kokot, (Dawid Kaczmarczyk), Marcel Janczyk, Christian Kaczmarek, Miłosz Dytman
Trener Michał Bienias
Bramka: Miłosz Dytman
Niestety, nie wiedzie się naszym młodzikom w rozgrywkach gr I. Co prawda w ostatniej kolejce zremisowaliśmy w mocno okrojonym składzie z liderem z LZS Rudniki, ale wcześniejsze porażki z Ligotą Oleską i Motorem Praszka zadecydowały, że w przyszłym sezonie nie będziemy mogli występować w najwyższej klasie rozgrywkowej.
OKS II Olesno - NKS II Namysłów 4-1 (2-0)
OKS: Dawid Zug -Aleksander Janki (Bartłomiej Szydło)(Wiktor Trocha),Bartłomiej Famuła (Jakub Skowronek), Filip Zug (Patryk Wąsiński), Adrian Świtalski (c)(Bartosz Ligendza), Mark Klimov, Jakub Rataj, (Eryk Rataj), Daniel Machnik (Marcel Dratwa) (Bartłomiej Piech),
Trener Zbigniew Bienias
Bramki: Adrian Świtalski-2, Jakub Rataj, Mark Klimov
"Druga drużyna młodzików rozegrała mecz z rówieśnikami z Namysłowa i dzięki temu zwycięstwu zdołała uciec z ostatniego miejsca w tabeli. Do rozegrania jeszcze dwa spotkania z Kluczborkiem i Łubnianami i miejmy nadzieję, że doświadczenie z tego roku przyniesie efekty w przyszłym sezonie."