Tenis stołowy

Zbliża się koniec roku i pierwsza runda ligi seniorów. Z uwagi na odmładzanie naszego składu w lidze seniorów młodymi wychowankami OKS-u, założenie było przed rozpoczęciem ligi, utrzymać się w III lidze. Na ten moment w strefie miejsc 8-16 w której się znajdujemy, sytuacja jest bardzo wyrównana i dopiero rewanżowa runda wyłoni tych najsłabszych. Musimy mocno się zmobilizować aby zrealizować wstępne założenie. Nasi młodzi powoli wdrażają się w poziom seniorów ale wymaga to czasu i doświadczenia. Grając w swoich kategoriach, grają dobrze i po wynikach możemy stwierdzić, że robimy postępy. Obecnie w I lidze wojewódzkiej juniorów na 16 drużyn zajmujemy 4 miejsce. Mamy obecnie dwóch zawodników : Tomka Mencla i Mateusz Poloczka w kadrze wojewódzkiej OZTS. W tym tygodniu w swoich kategoriach wygrali Szkolny Turniej Mikołajkowy rozgrywany w Gorzowie , natomiast Wiktoria Poloczek zajęła drugie miejsce , a Maksymilian Maćczak pierwsze, w turnieju półfinałowym Szkół Ponadpodstawowych woj. opolskiego . Tym sposobem zakwalifikowali się do finałowego turnieju wojewódzkiego. Te wyniki promują nasz OKS , jak również Szkoły Oleskie . Mamy dobrą atmosferę w sekcji i klubie ,co pomaga w pracy nad lepszymi wynikami. Oby przyszły rok był dla wszystkich zdrowszy i normalniejszy.

ZK