Tenisiści stołowi powoli rozpoczynają sezon

Trener Kleszcz o zbliżającym się sezonie:

"Zbliżamy się powoli do rozpoczęcia sezonu 2016-2017. W tym sezonie zagramy w dwóch ligach - III seniorów i II juniorów. Na dzień dzisiejszy z drużyny seniorów odeszli: Wachowski Remigiusz(studia),Polak Michał (matura), Piecka Patryk(praca za granicą). Do drużyny seniorów doszedł: Przemysław Kwaśniewski (LUKS Nysa). Drużynę juniorów mamy poza Michałem Wieczorkiem w całości odmłodzoną. Sezon seniorów rozpoczniemy meczem w PP 16 września w Strzelcach Opolskich. Liga seniorów prawdopodobnie rozpocznie się w połowie października, a juniorzy w listopadzie.

Oto pełne składy sekcji tenis stołowego:

Seniorzy: Kaczmarzyk Damian, Badura Artur, Głąb Adrian, Cyndera Jakub, Kwaśniewski Przemysław, Kleszcz Zdzisław (trener).

Juniorzy: Wieczorek Michał (rocznik 2000), Poloczek Mateusz(2007), Poloczek Wiktoria(2004), Kuzior Patryk(2004), Pielot Dominik(2005), Mencel Tomasz(2009)

Oczekiwanie na sezon 2016-2017 to utrzymanie III ligi seniorów, a w juniorach zdobywanie jak najwięcej doświadczeń niezbędnych na przyszłość. Nadal zapraszamy młodych, chętnych i wysportowanych sympatyków tenisa do zgłaszania się na treningi sobotnie (godz.11,00 Gimnazjum nr 1) lub na telefon: 606435791."