"Trenujemy cały czas"

Drużyna tenisistów jutro rozegra spotkanie z KTS-em MOKSiR Zawadzkie. Będzie to drugie spotkanie w rundzie rewanżowej, która będzie ciężką walką o ligowy byt. W tabeli zajmujemy dziewiątą lokatę, która może grozić spadkiem z ligi. Porozmawialiśmy z trenerem Zdzisławem Kleszczem o naszej sytuacji w rozgrywkach.

O sytuacji w tabeli:

- Na razie zajmujemy dziewiątą lokatę i nie wiadomo ile drużyn spada z ligi, dlatego do końca rozgrywek dużo drużyn będzie niepewnych swojego losu.

O przygotowaniach do drugiej rundy:

- Trenowaliśmy cały czas. W ferie graliśmy bez przerwy. Musieliśmy się dobrze przygotować do ciężkiej rundy rewanżowej.

O sytuacji kadrowej:

- Kadra została utrzymana bez żadnych zmian. Nikt nie przyszedł i nikt nie odszedł. Nie jesteśmy finansowym krezusem i po prostu nie stać nas na nowych zawodników.

O spotkaniach w pierwszej rundzie:

- Niestety często traciliśmy głupio punkty. Ktoś zapunktował, potem komuś czegoś zabrakło.. Na pewno mogliśmy mieć tych punktów więcej i trzeba zrobić wszystko, żeby tak się stało w tej rundzie.

O życzeniach na nową rundę:

- Przede wszystkim zdrowie, bo bez niego ani rusz. Kilka punktów zdobytych więcej, niż w poprzedniej rundzie i powinno być dobrze.