Zwycięstwo trampkarzy w Strzelcach Op.

PIAST STRZELCE OPOLSKIE - OKS OLESNO     2-4 (0-1)

Bramki:  Maciej Smoliński - 2,Szymon Kościelny (k, samobójcza

OKS: Suchecki(Pytka)- Poka,Bieniek,BrodowySmoliński - Flak, Lerche,, Kościelny,Przyklenk, Kotarski - Łyszczarek

Na zmiany:Dudek, Piecuch,Wiktor,Jaskuła,Wieczorek, Szydło

Kolejne zwycięstwo naszych trampkarzy; punkty cieszą, ale trzeba przyznać, że nie był to udany występ OKS-u. Już w 3 min wyszliśmy na prowadzenie po rajdzie Maćka Smolińskiego przez ponad pół boiska i strzale pod poprzeczkę.
Nie wiadomo czy ten fakt wprowadził naszych piłkarzy w dziwny letarg, a może świadomość, że gospodarze grają w dziesięciu i mecz się sam wygra? Graliśmy niedokładnie, wolno, jakby na wstecznym biegu. No dobra,........ zwycięzców się nie sądzi.

Zapraszamy na kolejne spotkanie 06 września o godz. 17.00 gościć będziemy Motor Praszka

============================

W GALERII zdjęcia z meczu.

Relacja: kierownik drużyny Andrzej Wiecha