Tomasz Mencel na mistrzostwach Polski

Tak niewiele zabrakło Tomkowi Menclowi do wygrania pierwszego meczu w Mistrzostwach Polski Żaków w Grudziądzu Mazowieckim. W porównaniu z zeszłorocznym występem na MP , w tym roku było dużo lepiej. Przegrana 2-3 w meczu, gdzie w ostatnim piątym secie Tomek już prowadził trzema punktami , jednak zabrakło zimnej głowy i trochę doświadczenia grając z zawodnikiem notowanym o 13 oczek wyżej w rankingu od Tomka. Udział w tegorocznych MP pokazał , że jest postęp i jeszcze wiele do poprawienia, ale sam udział już jest sukcesem. Nasi seniorzy jeszcze bez wygranej w lidze, ale dotychczas graliśmy z czołowymi drużynami III ligi i mamy nadzieję ,że w następnych meczach zaczniemy punktować. W tym roku III liga mocno się wzmocniła i w każdym meczu nie będzie łatwo. Gramy dalej, to dopiero pierwsze mecze pierwszej rundy.