LZS Skorogoszcz 1 : 3 OKS Olesno

Bramki : Jantos, Hober x2

OKS Olesno : Zawada – Molski, Krzymiński, Ficek, Kubacki – Jantos, Baros, Skowronek, Huć, Hober (90. Konieczny) – Świerc (62. D. Flak).

Trener : Krzysztof Meryk Drugi trener : Arkadiusz Świerc Kierownik drużyny : Adam Kutynia

Naszej drużynie udało się po raz kolejny zwyciężyć w wyjazdowym spotkaniu, dzięki czemu już w tym momencie mamy na koncie 20 punktów. Generalnie był to mecz walki, gdzie obie drużyny mogły osiągnąć korzystny rezultat. Po niespełna kwadransie gry wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Marcina Jantosa, który pociągnął akcję na prawej stronie boiska. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, ale już po pierwszych ośmiu minutach drugiej odsłony, Wojciech Hober podwyższył na 0:2. Gospodarze nie zamierzali jednak odpuścić, a ich starania przyniosły w końcu efekt, bo zdobyli bramkę na 1:2. W ostatnich minutach spotkania nasi piłkarze byli zmuszenie grać w dziesiątkę, bo drugą żółtą otrzymał Krzymiński. Mimo tego, nic złego się już w tym meczu nie wydarzyło. A było nawet jeszcze lepiej, bo w jednej z ostatnich akcji Wojciech Hober podwyższył na 1:3, czym oficjalnie "zabił" to spotkanie.