Głubczyce rozgromione !

OKS Olesno - Polonia Głubczyce 6:1 (2:0)

Bramki:1:0 Kiecko - 9., 2:0 Huć - 43., 3:0 Kiecko - 54., 4:0 Kiecko - 61., 5:0 Kiecko - 66.,6:0 Hober - 75.,                        6:1 Prefeta - 90.

OKS: Sładek - Siemski (76. Molski), Świerc, Baros, Jeziorowski - Flak (58. Jantos), Huć (68. Krzymiński), Matysiok (58. Skowronek), Luptak (68. Kysialou), Kiecko - Hober.
Polonia: Guilherme - Śnieżek, Mielnik, Milewski, Toporowski - Mirga (70. Skraba), Karwowski, Prefeta, Curyło, Jamuła - Bawoł.
Żółte kartki: Jeziorowski, Kiecko, Baros, Kysialou.
Czerwona kartka: Mielnik - 52.

Wypowiedzi trenerów:

-Adam Kutynia, kierownik OKS-u: Wynik wygląda imponująco, ale do przerwy wcale nie szło nam tak łatwo. W pierwszych 45 minutach mecz był wyrównany, lecz to nam się udało wykorzystać dwie sytuacje. Dwa razy mocno pomógł nam jednak też bramkarz Dawid Sładek. Przebieg drugiej połowy ustawiła natomiast czerwona kartka, jaką rywale otrzymali na jej początku. Grając w przewadze mieliśmy już bardzo dużą przewagę i w pełni kontrolowaliśmy przebieg spotkania.

- Do przerwy obie drużyny miały po dwie bardzo dobre sytuacje – zaznacza Jarosław Panasiński, trener Polonii. - Przeciwnicy jednak obie wykorzystali, a my obie zmarnowaliśmy. Po czerwonej kartce mecz dla nas właściwie się skończył. OKS bezlitośnie wykorzystał, że niemal przez całą drugą połowę musieliśmy sobie radzić w „dziesiątkę”.