Awans w Pucharze do 1/8

LZS Żubry Smarchowice Sląskie  - OKS       0:2 /0:0/

bramki: 0:1 Kiecko /'76/ , 0:2 Flak/'90/

OKS: B.Jeziorowski - Molski,Kukla,Krzymiński,Kuzaj/'62 Siemski/ - Zorychta/'62 Kiecko/,Wnuk/'62 Flak/,Kisialiou, Skowronek/'62 Huć/,Jantos- Zawada/'62 Luptak/

OKS nie zwalnia tempa również w Pucharze!  W 1/16 pokonał w Smarchowicach Śląskich tamtejsze Żubry/ A-klasa/ i awansował do 1/8 gdzie zagra  19 listopada na wyjeździe z LZS Starowice.

Trener Tomasz Kazimierowicz dał pograć w tym meczu zmiennikom wystawiając w podstawowej jedenastce całkowicie nowy skład w porównaniu do zwycięskiego meczu ligowego z Głubczycami. Długo utrzymywał się wynik bezbramkowy i dopiero zmiany zrobione przez trenera w 62 min. gdy weszli piłkarze ze składu podstawowego przyspieszyły naszą grę dając nam zwycięstwo i awans po golach Mateusza Kiecki i Dominika Flaka.

Warto odnotować debiut w naszym zespole 18-letniego Trafima Kisialiou,który trenuje w naszym Klubie od dwóch miesięcy/ wcześniej piłkarska akademia  białoruskiegoDynama Mińsk/