Juniorzy gorsi od Pruszkowa
Pomologia Pruszków : OKS Olesno 3:1 (1:0)
Skład:Jeziorowski B.-Famuła J.,Siemski T.,Molski G(c),Pawlik J.(ż.k.)Zug D.,Wolny Sz.(ż.k),Skonieczny J.,Huć A.,Konieczny M.-Skonieczny M.
Rezerwowi:Sitek D.,Flak T.,Barowski D.,Famuła K.
.
Pierwszą porażkę w sezonie ponieśliśmy w meczu,w którym wcale nie byliśmy gorsi od rywala.Dość powiedzieć,że przeciwnik w pierwszej połowie oddał jeden celny strzał w kierunku naszej bramki.Niestety,koszmarny błąd naszego bramkarza dał rywalom prowadzenie do przerwy.My natomiast mieliśmy kilka sytuacji na zdobycie bramki,zawiodła jednak skuteczność.Trzeba przyznać,że to gospodarze wygrali walkę o środek pola,przejmując większość piłek na połowie boiska.Naszym zawodnikom zabrakło trochę zdecydowania i dlatego optyczną przewagę mieli piłkarze Pomologii.Dużo lepiej zaczęli też drugą połowę,stwarzając w końcu kilka sytuacji pod naszą bramką.To jednak nam udało się wyrównać w 61 min. za sprawą kapitalnego uderzenia z 25 m.M.Konieczny przejął piłkę na połowie rywala i trafił w samo okienko.Kiedy wydawało się,że mecz zakończy się remisem,do akcji włączył się sędzia.W 85 min. podanie A.Hucia do naszego zawodnika obrońca gospodarzy zatrzymał ręką przed polem karnym Pomologii.Sedzia uznał,że nic się nie stało i nakazał grać dalej.Minutę pózniej akcja w naszym polu karnym i sędzia odgwizduje rzut karny,trzeba dodać,że po głośnych podpowiedziach kibiców gospodarzy.Przy wyniku 2:1 odkryliśmy się,próbując wyrównać i Pomologia wyszła z kontrą ustalając wynik na 3:1.Szkoda dwóch punktów,bo kosztowały nas one utratę pozycji lidera.
Kolejny mecz rozegramy 28.04,rozpoczynając rundę rewanżową spotkaniem u ,,siebie'' czyli w Kluczborku z Czarnymi Otmuchów.Pierwszy mecz wygraliśmy na wyjeżdzie 4:2.