OKS Olesno  - Rajfel Krasiejów  0:1/0:0/

żółte kartki: Kamski,Flak,Lasik - Wacławczyk

sędziował: Jakub Łukasiewicz

OKS: Grygier - Wengel,Krzymiński,Gąsiorowski/'57 Molski/,Pawlik - Flak,Skowronek,Kamski/'66 Stróżyk/, Kożuchowski/'75 Skonieczny/ ,Lasik - Zawada /'66 Baros/

Rajfel: Górecki - Stręk,Salzburg,Możdżeń,Świerc/'80 Szmit/,Molendowski /' 20 Jończyk,Makulski,Słupik, Krawczyk,Konik, Janoszka/ '66 Wacławczyk/

W meczu drużyn środka tabeli OKS na własnym stadionie nie ugrał nawet punktu z przeciętnym rywalem. Nasz zespól grał bez błysku,akcje były prowadzone w monotonnym tempie a sytuacji bramkowych było zaledwie kilka w całym meczu. Krasiejów także nie imponował ale potrafił wypracować tę jedną dobrą akcję bramkową i zgarnął komplet punktów....

W pierwszej połowie do odnotowania zaledwie kilka sytuacji  a najlepszą miał Sebastian Zawada w 18 min. gdy otrzymał prezent od obrońców gości w polu karnym  - strzelił  jednak wprost w wybiegającego Góreckiego. Odnotować w tej części gry można jeszcze strzał Dominika Flaka z narożnika pola karnego / 10 min./,który był jednak równie mocny jak niecelny. A goście?  Dwa niecelne strzały z dystansu i to wszystko.

Druga połowa niewiele lepsza. Jednak w 50 min. OKS przeprowadził wreszcie składną akcję,po której Klaudiusz Lasik dograł ze skrzydła dokładną piłkę do wybiegającego przed obrońców Sebastiana Zawady. Ten będąc 6-7 m. na wprost bramki strzelił obok słupka !  Zawada miał też szansę w 65 min. ale nie opanował piłki gdy ta po strzale Lasika spadła pod jego nogi kilka metrów przed bramką. W 73 min. ładnie z rzutu wolnego na 20 m.strzelał Flak ale bramkarz przyjezdnych przeniósł piłkę nad poprzeczką. Goście,którzy praktycznie całą drugą połowę nie zagrażali naszej bramce przeprowadzili jednak w 80 min. zabójczą kontrę. Mateusz Krawczyk świetnie ze środka boiska zagrał piłkę między naszymi stoperami a Mateusz Świerc wygrał z nimi pojedynek biegowy.  Będąc w sytuacji sam na sam z Sebastianem Grygierem pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce 0:1 . Zostało jeszcze 10 min. plus doliczony czas ale nie mieliśmy żadnego pomysłu jak uratować chociażby punkt...