Komplet punktów z Kępnej

Rudatom Kępa - OKS Olesno  0:3/0:1/

bramki: 0:1 Dominik Flak/'20/, 0:2 Sebastian Zawada //88/, 0:3 Maciej Stróżyk /'90+2/

żółte kartki: Brodowski - Leonardo,Lasik,Siemski,Zorychta

sędziował:  Adam Kitajczuk

Rudatom: Krzywicki - Sypko, Urbaniak, Brodowski/'67 Zalejski/, Chodorek/'72 Preuhs/, Kansy, Stupak/'46 Błaszczyk/,Mazurok,Chudzicki/'67 Jaworski/,Tabolich,Nowakowski

OKS: Grygier - Wengel/ '73 Siemski/,Gąsiorowski,Krzymiński,Pawlik - Leonardo/ '84 Stróżyk/,Skowronek,               Kamski/ '60 Zawada/,Skonieczny/ '60 Kożuchowski/, Flak/ '77 Zorychta/ - Lasik

,

Grający o utrzymanie beniaminek z Kępy walczył z determinacją o chociaż punkt w tym meczu. Nie było to więc piłkarskie widowisko,gra była chaotyczna,dużo faulów i niedokładności. Szczególnie w pierwszej połowie gdzie trwała walka w środku boiska a akcji podbramkowych było jak na lekarstwo. Jedyna klarowna sytuacja przyniosła nam prowadzenie gdy Dominik Flak w 20 min. zaskoczył bramkarza gospodarzy strzałem zza pola karnego 0:1

Rudatom śmielej zaatakował naszą bramkę wraz z rozpoczęciem drugiej połowy. W 52 min.Sebastian Grygier odważnym wybiegiem zażegnał niebezpieczeństwo. Kontrowersyjne sytuacje miały miejsce w 55 min. gdy najpierw faulowany był w polu karnym Leonardo a za chwilę nasi obrońcy faulowali szarżującego Wojciecha Brodowskiego. Prowadzący zawody Adam Kitajczyk  w obu przypadkach nie podyktował rzutów  karnych... Trener Arkadiusz Świerc przeprowadzał kolejne zmiany i nasza gra zaczęła wyglądać lepiej. Zwycięstwo przypieczętowaliśmy w końcówce meczu. Najpierw Sebastian Zawada w 88 min.silnym strzałem z rzutu wolnego z 18 m. podwyższył na 0:2 a w doliczonym czasie gry Maciej Stróżyk ograł w polu karnym obrońcę ustalając wynik spotkania na 0:3.

Chociaż gra nie zachwycała to najważniejsze są punkty a te wywindowały nas na 7 miejsce w tabeli. Kolejny mecz już za tydzień 16 marca godz.15,00 - do Olesna przyjeżdża Rajfel Krasiejów ,z którym sąsiadujemy w tabeli.