Mateusz Poloczek drugi w Praszce

W ostatnim okresie nasi młodzi tenisiści rozgrali pierwszą rundę I ligi wojewódzkiej juniorów. Na cztery mecze wygrali dwa co obecnie klasyfikuje nas na piątej pozycji na dwanaście startujących drużyn. Następnie miła niespodzianka i w III lidze seniorów wygrana z drużyną ze Strzelec Opolskich 8-3, co pozwala nam zajmować dobry środek tabeli. Nasi młodzi w tym czasie brali udział w Mistrzostwach Powiatu Szkół Średnich w Praszce ,w których zwyciężyli indywidualnie( Poloczek Mateusz) i drużynowo (LO Olesno).Ostatnio w turnieju z okazji Święta Niepodległości odbywającego się corocznie w Praszce zagraliśmy w kategoriach wiekowych i OPEN. Najlepiej wypadł Mateusz Poloczek w kat. do 40 lat zajął drugie miejsce. Przed nami dalszy udział w rozgrywkach ligowych, turniejowych. Mamy nadzieję , że nie gorszy aniżeli dotychczas.