OKS nadal bez zwycięstwa

Zdjęcia z meczu dostępne w naszej galerii  !

OKS Olesno - Piast Strzelce Op.   1:1 / 1:1/

bramki: 0:1 Kamil Giera/ '24/, 1:1 Klaudusz Lasik/'41-karny/    sędziował: Łukasz Sowada/Opole/

żółte kartki:  Zawada/ławka/  - Luchowski,Olechnowicz

czerwona kartka: trener Krzysztof Meryk/'36/

OKS:Sładek - R.Lasik,Krzymiński,Ficek,Jeziorowski - Jantos/ ' 81 Świerc/,Skowronek,Baros/'59 Piontek/, Hober, D.Flak/'87 Kościelny/,- K.Lasik

Piast:Popanda - Giera,Capiga,Wastag,Wroński/'65 Obushko/ -Buchalik,Dudek/'85 Kapela/,Habdas/'65 Dziambor/, Luchowski,Stupak- Gordzielik/'80 Olechnowicz/

OKS po pięciu rozegranych meczach nadal nie posmakował zwycięstwa. Mieliśmy swoją szansę na komplet punktów w tym meczu w doliczonym czasie gry ale strzał Arkadiusza Świerca tylko obił słupek bramki gości.Chwilę przed tym doskonałą sytuację mieli goście ale ich kapitan Piotr Buchalik nie trafił z 3 m. do pustej już bramki !

Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem chociaż na pewno sprawiedliwa nie była bramka zdobyta przez Piast. W 24 min.Kamil Giera strzelił gola na 0:1 ale zdaniem wielu obserwatorów tego meczu był na ewidentnym spalonym. Prowadzący zawody Łukasz Sowada nie zmienił jednak zdania i uznał gola mimo protestów naszych zawodników i trenera Krzysztofa Meryka.Wyrównanie padło w 41 min. kiedy to faulowany w polu karnym był Dominik Flak a "11" pewnie wykorzystał Klaudiusz Lasik.

Już w środę gramy kolejny mecz- czeka nas daleki wyjazd bo nad czeską granicą zagramy z wiceliderem Polonią Głubczyce. Na stadionie OKS spotykamy się już za tydzień - 19  września godz. 16,00 zagramy z LZS Piotrówka.

==========================================

E.H.