OKS w III rundzie Pucharu Polski

LKS Orzeł Reńska Wieś – OKS Olesno   1:8 /0:6/

bramki: 0:1 Grzegorz Siemski/’2/, 0:2 Leonardo / '19/,0:3 Grzegorz Siemski/'25/, 0:4 Leonardo/'29-rzut wolny/, 0:5 Grzegorz Siemski /'31/, 0:6 Grzegorz Siemski/'38/, 0:7 Tomasz Siemski /'49-karny/, 1:7 ?? /'60/, 1:8 Thomas Skowronek/''68-karny/

sędziował: Marcin Biegun / Nysa /

OKS: Grygier – T.Siemski,Molski/'52 Zawada/,Krzymiński,Pawlik- G.Siemski/''60 Bomba/,Huć/'46 Matysiok/,      Leonardo, Skowronek, Kamski /'55 Skonieczny/– Lasik/'46 Stróżyk/

OKS awansował do III rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim pokonując wysoko 8:1 A-klasowy Orzeł Reńska Wieś .Do leżącej niedaleko Nysy miejscowości pojechaliśmy m.inn. bez trzech zawodników z podstawowego składu:Flaka,Gąsiorowskiego i Jantosa ale za to od pierwszych minut w składzie z De Lira Miranda Leonardo.

Mecz był jednostronnym widowiskiem a rozpoczęliśmy „nietypowo” jak na nas bo już w 2 min. zdobyliśmy pierwszą bramkę . Swoje premierowe trafienie w barwach OKS zaliczył bohater spotkania Grzegorz Siemski. Popisał się on niezwykłą skutecznością w kolejnych minutach pierwszej połowy dokładając kolejne trzy gole!!!   Choć na fatalnej murawie trudno było o płynną grę to nasza dominacja była całkowita. Brylował Leonardo,który był niemiłosiernie faulowany przez nie nadążającymi za nim piłkarzami Orła. Sam strzelił dwa gole ale „zarobił” ponadto dwa karne więc jego występ również na duży plus.

Choć wynik wysoki to była szansa na dwucyfrówkę. Nie wykorzystaliśmy jednak wielu sytuacji bramkowych a sam Sebastian Zawada miał ich kilka...

Kolejna pucharowa przeszkoda będzie jednak dużo trudniejsza. Zmierzymy się z jedną z czołowych drużyn IV-ligowych jaką jest bez wątpienia Ruch Zdzieszowice,który dziś równie wysoko bo 6:1 wygrał z LKS Union Ujazd. Ten atrakcyjny dla kibiców mecz rozegrany zostanie 18 listopada /sobota/ godz. 13,00 Oleśnie.