Porażka w ostatnim sparingu

Liswarta Krzepice -OKS Olesno    4:0/1:0/

bramki: 1:0 Grzegorz Noga /'34/, 2:0 Przemysław Mońka/' 70-karny/, 3:0 Mateusz Pawelec /'77-głową/, 4:0 Mariusz Pawelec / '89/

OKS: Grygier - Zorychta,Krzymiński,Molski,Siemski - Jantos,Huć,Skowronek,Matysiok,Flak - Gąsiorowski. Po przerwie weszli: Jeziorowski - Sobczyk,Karwat,Kamski,Skonieczny,Stróżyk,Zawada,testowany

Przegrywamy czwarty i ostatni  sparing tym razem z grającą w śląskiej klasie okręgowej Liswartą Krzepice. Na pewno bilans 0:4 w czterech rozegranych sparingach to powód do niepokoju.Przeciwnicy /za wyjątkiem Bogacicy/ nie należeli do wymagających a mimo to nie potrafiliśmy pokazać w tych meczach poziomu,który mógłby rokować dobrymi wynikami w nowym sezonie...

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu wyglądała zupełnie przyzwoicie z naszej strony. Brakowało jednak skutecznej finalizacji kilku dobrych okazji /m.inn.Zorychta/ a gospodarze zdobyli w 34 min. gola po strzale z 14 m. Grzegorza Nogi , którego nie przypilnował Tomasz Siemski.

Druga połowa dużo gorsza w naszym wykonaniu a kolejne bramki padły po zmianach jakie dokonał trener Arkadiusz Świerc. W tej części gry mieliśmy jedną okazję na zdobycie choćby bramki honorowej ale piłka po strzale Marcina Jantosa w 57 min.zatrzymała się na poprzeczce. Naszych piłkarzy po części usprawiedliwia fakt,że dwa dni temu graliśmy wyczerpujący,choć wysoko przegrany sparing z iPrime Bogacica...

Krystalizuje się kadra na sezon 2023//24,który po spadku zagramy w klasie okręgowej. Wiadomo już,że naszym zespole zagrają :Sebastian Grygier -bramkarz/ Orzeł Źlinice/, Michał Karwat- pomocnik/bez klubu/, Jakub Skonieczny / Start Dobrodzień/, Klaudiusz Lasik-pomocnik / LZS Stobrawa Ligota Dolna/, Sebastian Zawada- napastnik/ LZS Kościeliska/. Wszyscy oni podpisali deklarację gry w naszym Klubie. W kadrze,która liczy 21 zawodników znajdzie się być może Rafał Sobczyk z drużyny juniorów,który dziś zadebiutował w seniorskiej drużynie. Będzie w niej też oczywiście Jakub Pawlik,który dziś nie zagrał / sprawy osobiste/.

Ubyli: Marek Koziol /Polonia Nysa/, Dawid Sładek /LZS Starościn/, Mateusz Kiecko/ iPrime Bogacica/, Trafim Kisialiou /powrót na Białoruś/, Kacper Michnicki/szuka klubu/, Mateusz Kuzaj/nie podjął treningów/

Za tydzień 5 sierpnia godz. 17,00  zagramy pierwszy mecz o stawkę - w I rundzie Pucharu Polski zmierzymy się w Gorzowie Śl. z Piastem,który spadł do A-klasy. Ten mecz po prostu nie wypada przegrać !