Przygotowania do nowego sezonu drużyn młodzieżowych

Przygotowania do sezonu 2022/2023 rozpoczynają również drużyny młodzieżowe OKS

Jesienią będą nas reprezentować w rozgrywkach ligowych juniorzy młodsi (2 liga juniorów) - pierwszy mecz 04.IX. 2022 ze Stalą Zawadzkie, trampkarze (2 liga trampkarzy) - pierwszy mecz 19.VIII 2022 z Unią Krapkowice, młodzicy I (rocznik 2010-2011)(I liga młodzików)- pierwszy mecz 01.IX. 2022 ze Stalą Brzeg oraz młodzicy II (rocznik 2011-2012) (regionalna liga młodzików) - pierwszy mecz 01.IX. 2022 z AP Namysłów.

Ponadto w rozgrywkach z cyklu ‘’Bawi nas piłka’’ uczestniczyć będą nasi wychowankowie z poszczególnych grup dziecięcych (2013 i młodsi).

Pragniemy również poinformować, że przystąpiliśmy w tym roku do programu certyfikacji szkółek piłkarskich. Na razie otrzymaliśmy tzw. “zieloną gwiazdkę”, ale naszą ambicją jest otrzymanie w roku przyszłym “ gwiazdki brązowej”. Program ten jest dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. Jest to duże wyzwanie organizacyjne dla naszego klubu, ale mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się podnieść jakość szkolenia dzieci i młodzieży w OKS-ie.

Cały czas namawiamy nowych chętnych adeptów do rozpoczęcia treningów naszym klubie. Wszelkich informacji udzieli Trener Sebastian Kopel - tel. 609 089 519 lub trenerzy poszczególnych grup dziecięcych i młodzieżowych- zakładka "Trenerzy-kontakt" na stronie głównej