Zwycięstwo w ostatnim sparingu

LZS Kuniów - OKS Olesno 1:3/1:1/

bramki: 1:0 testowany / '22/ , 1:1 testowany/'27/, 1:2 Sebastian Zawada/'65/, 1:3 testowany/'80/

OKS I połowa : Sładek - Molski,Świerc,Krzymiński,T.Siemski - Kiecko, Huć,testowany,Matysiok,D.Flak- Hober

II połowa : B.Jeziorowski - Stróżyk,S.Zawada,Pawlik,Kuzaj,D.Flak,Molski,T.Siemski oraz 5 testowanych

Grający w klasie okręgowej LZS Kuniów to nasz tradycyjny sparingpartner i mecze z nim zawsze były zacięte.Podobne było dzisiaj bo mimo kilku testowanych zawodników  w obu drużynach mecz był szybki i ciekawy. Choć wynik nie jest w takich meczach najważniejszy to cieszy fakt ,że w ostatnim sparingu zagraliśmy całkiem niezły mecz. Trener Tomasz Kazimierowicz miał okazję przyjrzeć się aż pięciu testowanym zawodnikom, z których większość pokazała się z dobrej strony. W najbliższych dniach zapadnie zapewne decyzja co do ich ewentualnej gry w naszym klubie a wtedy poinformujemy jacy to piłkarze i z jakich klubów...

W dzisiejszym sparingu nie zagrali z różnych powodów będący w kadrze na kolejny sezon: Marcin Jantos/kontuzja/, Mateusz Jeziorowski,Thomas Skowronek/sprawy osobiste/  i Patryk Baros/rekonwalescencja po kontuzji/. Nowym zawodnikiem został natomiast grający do tej pory w Starcie Olesno Tomasz Siemski/obrońca/.

Odchodzą: Kevin Ficek /Budowlani Strojec/, Klaudiusz Lasik i Damian Gąsiorowski/ LZS Ligota Dolna/, Roland Lasik/zakończył karierę/, Grzegorz Siemski, Jakub Skonieczny, Tobiasz Flak i Arkadiusz Gruca/wszyscy Start Dobrodzień/

Już za tydzień  6 sierpnia zagramy w Kolonowskiem z tamtejszą Unią mecz w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Pierwszy mecz ligowy 13 sierpnia z Piastem Strzelce Op. /wyjazd/