Remis w meczu byłych IV-ligowców

bramki: 0:1 Błażej Romanowski /'45/, 1:1 Dominik Flak /'64/

żółte kartki: Krzymiński,T.Siemski - M.Passon,Komor

sędziował: Łukasz Ślusarek

OKS: Jeziorowski - T.Siemski/'75 G.Siemski/,Molski,Krzymiński,Pawlik -Zorychta/'55 Skonieczny/,Leonardo,Huć, Skowronek/'83 Matysiok/,Flak - Gąsiorowski

TOR: Walotek - J.Passon/'78  Nowak/,Grabowski,Romanowski,Zakrzewski,Komor,Luptak,M.Passon,Rychlik,            Bonk/' 55 Napieralski/, Markiewicz

W  meczu byłych IV-ligowców padł remis co wydaje się być odzwierciedleniem wydarzeń na boisku.Goście objęli prowadzenie na krótko przed gwizdkiem na przerwę gdy dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu Dominika Bonka trafiło na 12 metr do Błażeja Romanowskiego a ten pewnie pokonał Bartosza Jeziorowskiego.Wyrównał w 64 min. Dominik Flak fantastycznym strzałem w okienko bramki gości,. W ostatnich minutach meczu swoją szansę miał Andrzej Krzymiński ale w dogodnej sytuacji nie trafił w piłkę.

Kolejny mecz za tydzień na boisku wicelidera- zagramy 21.10. godz. 15.00 ze Śląskiem Łubniany.