Postrzelali w Ligocie Dolnej

Stobrawa Ligota Dolna - OKS Olesno   2:7/1:1/

bramki:  1:0 Tymoteusz Oczowiński/'6/,1:1 Kamil Zorychta /'19/, 1:2 Dominik Flak/'48/, 1:3 Tomasz Siemski/'60/, 1:4 Dominik Flak /'63/, 2:4Patryk Jarema/ '67/, 2:5  Damian Gąsiorowski/'77/, 2:6 Leonardo/ '89/, 2:7 Grzegorz Siemski /'90+5/

żółte kartki:  Kamiński,Firlej -  Zorychta

sędziował: Marek Giza

OKS: Grygier - T.Siemski,Molski,Krzymiński,Pawlik -  Flak/' 79 G.Siemski/,Skowronek /'85 Stróżyk/, Huć/' 67 Leonardo/, Lasik, Zorychta / '76 Skonieczny/  - Gąsiorowski/'85  Kamski/

OKS odniósł przekonywujące zwycięstwo w Ligocie Dolnej  przełamując serię czterech meczów bez zwycięstwa. Do przerwy mecz miał wyrównany przebieg a gospodarze prowadzili od 5 min. po strzale Tymoteusza Oczowińskiego. Zdołaliśmy jednak szybko wyrównać za sprawą Kamila Zorychty.

Po przerwie w zespole gospodarzy na boisko nie wyszedł już doświadczony kapitan i trener Marcel Surowiak. Gra gospodarzy wyglądała już dużo gorzej co skrzętnie wykorzystaliśmy strzelając aż sześc goli!

Za tydzień do Olesna przyjeżdża doświadczony TOR Dobrzeń Wlk.-drużyna tak jak i my z wieloletnim IV-ligowym doświadczeniem.  14.10.2023 godz. 15,30