Sobota w Piotrówce - zapowiedź meczu

W 11 kolejce BS IV Ligi opolskiej zagramy na wyjeździe z LZS-em Piotrówka. Spadkowicz z III ligi początku sezonu nie mógł zaliczyć do udanych, ale z meczu na mecz spisuję się coraz lepiej. Piotrówka słynąca z zatrudniania graczy z Afryki zajmuje 10 miejsce w tabeli i ma nad naszą drużyną 5 punktów przewagi.

Po rezygnacji trenera Grzegorza Krawczyka trwają poszukiwania szkoleniowca dla naszego zespołu. Niestety, jeszcze nie udało się znaleźć odpowiedniego kandydata na to stanowisko i do sobotniego spotkania OKS przystąpi bez nowego trenera. Słaba gra, dużo straconych bramek i zamieszanie z brakiem trenera nie wróżą najlepiej, ale nasi zawodnicy muszą pokazać charakter i wolę walki, bo tylko to może zapewnić korzystny wynik w starciu z Piotrówką.

LZS Piotrówka - OKS Olesno 15.00