Sukces juniorów młodszych

Podopieczni Arkadiusza Świerca bez porażki i imponującym bilansem bramkowym(122-13) wygrali rundę jesienną II ligi i zagrali w barażach o grę wiosną w I lidze.

W turnieju barażowym,który został rozegrany wczoraj  w Prószkowie /sztuczna nawierzchnia/ zagrali trzej zwycięzcy grup II ligi wojewódzkiej: OKS Olesno,Koksownik Zdzieszowice i SKS GAS Grodków. Do I ligi awans zdobywał tylko najlepszy zespół.

Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna, pokonując Koksownika a po rzutach karnych zespół z Grodkowa.!!!

OKS - KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 4-0

bramki: Miłosz Dytman-2 ,Maciek Stróżyk,Maks Giza

OKS - SKS GAS GRODKÓW 1-1 rzuty karne 5-4

bramka: Miłosz Dytman

rzuty karne: Dytman, Stróżyk,Jeziorek,Dankowiak ,Sobczyk.

Przy stanie 5-4 nasz bramkarz Filip Stanossek obronił rzut karny i tym samym zapewnił naszej drużynie upragniony awans do I ligi wojewódzkiej!!!

Wielkie brawa dla trenera Arkadiusza Świerca  i całej drużyny!!!

W GALERII zdjęcia z Turnieju.

Przypomnijmy,że w I lidze wiosną zagrają także nasi trampkarze,którzy jesienią byli najlepsi w II lidze i bez konieczności grania baraży uzyskali bezpośredni awans!