Trampkarze wygrali z Hattrickiem!
OKS Olesno 4:2 UKS Hattrick Głuchołazy
Bramki: Ligendza 2, Konieczny, Flak
OKS: B.Jeziorowski (D.Sitek) - P.Ceglarek (A.Kuźnik), M.Bawej, G.Molski, A.Prochota, G.Sabok, D.Ligendza, K.Janicki, J.Skonieczny (S.Parkitny), T.Flak, M.Konieczny (M.Prochota)
Trener Krzysztof Meryk
Relacja kierownika:
"Piątkowy mecz naszych trampkarzy mimo zdobycia pierwszych trzech punktów paradoksalnie był najsłabszym występem w tym sezonie podopiecznych Krzyśka Meryka.
Już w 4 minucie daleki lob Jakuba Kocuba wpada do naszej bramki przy braku reakcji Bartka Jeziorowskiego. Na wyrównanie musieliśmy czekać do 14 minucie kiedy po świetnym prostopadłym podaniu Dominika Ligendzy Michał Konieczny wygrał pojedynek biegowy z obrońcą gości i ze spokojem nad bramkarzem skierował piłkę do siatki. Gdy 10 minut później D.Ligendza strzałem z daleka przy którym zaspał bramkarz Głuchołaz zdobył drugą bramkę dla OKS-u, wydawało się, że pomimo słabej dyspozycji uspokoimy grę i nie dopuścimy do nerwowej sytuacji. Niestety w 30 minucie kolejny raz zaspał nasz blok defensywny i ponownie B.Jeziorowskiego pokonuje J.Kocuba.
Pierwsza remisowa połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, mnóstwo niedokładnych podań, braki w asekuracji, spóźnione reakcje zmusiły Krzyśka Meryka do interwencji w przerwie spotkania.
Druga odsłona już nieco lepsza, choć nadal daleka od możliwości tej drużyny. Na prowadzenie strzałem z rzutu wolnego z 20 metrów wyprowadził nas D.Ligendza, kolejny raz przy braku jakiejkolwiek reakcji bramkarza Głuchołaz. Goście próbowali jeszcze walczyć, ale nie mając żadnych zawodników na ławce rezerwowych coraz bardziej opadali z sił, natomiast wszyscy zmiennicy w OKS-ie zaprezentowali się dobrze dając dobre zmiany. Nasze zwycięstwo przypieczętował w 68 minucie Tobiasz Flak. Dominik Sitek dalekim wybiciem posłał piłkę do Maksymiliana Prochoty, który świetnie wypatrzył naszego skrzydłowego i zagrał mu dokładną piłkę. Dobry zwód, obrońca na ziemi, bramkarz też zmylony i Tobiasz wraz z całą drużyną mogli się cieszyć ze zwycięstwa.
Podobno w każdej rundzie musi się trafić słabszy mecz, miejmy nadzieję, że to był właśnie ten z 3 kolejki i cieszmy się z bardzo cennych 3 punktów!'