Wygrywamy w Kolonowskiem

bramki: 0:1 Marcin Kamski /' 7/, 0:2 Andrzej Krzymiński /'70/

żółte kartki: Mesjasz - Krzymiński,Skonieczny,Zawada,Siemski

sędziował: Michał Mazurek

Unia: Mesjasz - A.Bonk,Krajewski,Demarczyk,Achtelik/'60 Mańczyk/,Wacławczyk/'68 Koj/,K.Dada/'88 Chudy/, Czupała/'76 M.Bonk/,D.Dada,Włoch,Dziobek

OKS: Grygier/ '69 Jeziorowski/ - Wengel,Krzymiński,Matysiok,Pawlik - Flak,Skowronek,Kamski/' 85 Molski/,  Kożuchowski / '75 Siemski/,Skonieczny/'67 Zorychta/ - Stróżyk/'79 Zawada/

Gospodarze mimo niskiej pozycji w tabeli postawili się niedawnemu IV-ligowcowi,który zagrał bez swoich trzech podstawowych zawodników / Gąsiorowski, Lasik, Leonardo/ . Mecz,który toczony był w dosyć szybkim tempie był ciekawy dla kibiców bo obydwie drużyny postawiły na atak. Unia miała kilka dogodnych sytuacji ale nie potrafiła ich wykorzystać- szczególnie w pierwszych minutach drugiej połowy gdy mocno zaatakowała naszą bramkę.My również mieliśmy swoje okazje, z których dwie wykorzystaliśmy. Już w 7 min. objęliśmy prowadzenie - najpierw z 16 m. strzelał Thomas Skowronek a piłka po rykoszecie trafiła na 10 metrze pod nogi Marcina Kamskiego,który nie zmarnował okazji 0:1.  W 70 min. egzekwowaliśmy rzut rożny,po którym piłka bezpośrednio odbiła się od poprzeczki spadając pod nogi Andrzeja Krzymińskiego,który ustalił wynik tego meczu 0:2.

W Wielką Sobotę 30 marca godz. 13,00 poprzeczka będzie ustawiona zdecydowanie wyżej. Do Olesna przyjeżdża wicelider - LZS Starościn...