Bez świątecznego prezentu

OKS Olesno - LZS Starościn 0:3/0:1/

bramki: 0:1 Tomasz Jaworski/'32/, 0:2 Radosław Mikulski /'65/, 0:3 Bartłomiej Kulczycki / '73 -karny/

żółte kartki: Zorychta - Sacha,Jaworski,Wasser,Mikulski

sędziował : Szymon Wiercioch

OKS: Jeziorowski - Wengel/'72 Zorychta/,Molski/'78 Baros/,Gąsiorowski,Pawlik - Flak,Skowronek/'78 Kożuchowski/, Kamski/' 78 Skonieczny/,Matysiok, Lasik - Stróżyk/ '75 Zawada /

Starościn: Sładek - Sacha,Pertek,Mazepa,Bonar/' 86 Gacmaga/- Wasser,Jaworski,Zajączkowski,Mendak /'72 Kulczycki/,Mikulski /'82 Karcz/- Babiarz

Przyjezdni udowodnili,że zasłużenie są wiceliderem z dużymi szansami na co najmniej baraż o IV ligę. W składzie gości jest wielu piłkarzy z III i IV-ligowym obyciem co było widać "gołym  okiem". Starościn grał z rozmachem, wykorzystując szybkość skrzydłowych oraz doświadczenie rozgrywających: Łukasza Bonara i Tomasza Jaworskiego. Na swój dawny stadion wrócili byli piłkarze OKS: Dawid Sładek, Michal Wasser i Gracjan Gacmaga.Szczególnie ten pierwszy był pewnym punktem swojej drużyny broniąc dwukrotnie groźne strzały gospodarzy.

Pierwsza połowa pod zupełną dominacją przyjezdnych,którzy choć kontrolowali grę to jednak długo nie potrafili wstrzelić się w naszą bramkę. Próby Jaworskiego/'8/,Mikulskiego/'27/, i Mendaka/'30/ szczęśliwie mijały jednak naszą bramkę. Do czasu - W 32 min. Radosław Mikulski dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego a piłka dotknięta głową przez Tomasza Jaworskiego zaskoczyła Bartosza Jeziorowskiego 0 :1. Za chwilę mogło być 0:2 gdy po rzucie rożnym głową obok słupka strzelał Kamil Babiarz. W 41 min. słupek uratował nas przed utratą bramki po strzale głową z kilku metrów   Marcina Zajączkowskiego. Pod koniec tej części gry stworzyliśmy jedyną okazję bramkową ale Dawid Sładek instynktownie odbił strzał z 7 m. Gabriela Molskiego.

Druga połowa podobna do pierwszej choć w 52 min. mogliśmy doprowadzić do remisu. Z ok. 25 m. fantastycznie strzelał Klaudiusz Lasik ale Sładek popisał się równie piękną paradą odbijając na rzut rożny szybującą w okienko piłkę!  Była to nasza jedyna okazja bramkowa w tej części gry. Starościn dołożył jeszcze dwa gole:

65 min. - Radosław Mikulski silnie przymierzył z ok.25 m. i Jeziorowski dał się zaskoczyć ; 0:2

73 min.  - Marcin Kamski fauluje w polu karnym Mikulskiego a prowadzący zawody Szymon Wiercioch słusznie       podyktował rzut karny. Skutecznym egzekutorem okazał się wprowadzony minutę wcześniej na boisko  Bartłomiej Kulczycki ; 0:3