Z Olimpią o zwycięstwo - zapowiedź meczu

W 23 kolejce Saltex IV ligi rozegramy spotkanie z Olimpią Lewin Brzeski. Po remisie z Chemikiem w poprzedniej kolejce zajmujemy 6 miejsce w tabeli, ale myśląc o wyższej lokacie na koniec sezonu musimy znów zacząć wygrywać. Okazja do tego wydaje się idealna. Olimpia w poprzedniej kolejce przegrała z ostatnimi w tabeli Czarnymi Otmuchów 1:3, a w sumie w rundzie wiosennej straciła piętnaście bramek. Jedyne zwycięstwo w tej rundzie to walkower uzyskany za spotkanie z TOR-em Dobrzeń Wielki. Jesteśmy faworytem tego spotkania, ale trzeba to udowodnić na boisku!

O rywalu:

Olimpia Lewin Brzeski to 14 drużyna Saltex IV ligi. Ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową a w rundzie wiosennej zanotowała same porażki( w pierwszym meczu przegrała z TOR-em, ale wynik został zweryfikowany jako walkower). Do spółki ze Śląskiem Łubniany ma najmniej strzelonych bramek - 19. Na 11 rozegranych meczy wyjazdowych aż w siedmiu Olimpia została pokonana. W rundzie jesiennej zremisowaliśmy 1:1, a to spotkanie było jednym z najsłabszych w naszym wykonaniu w tym sezonie. Jedno jest pewne - Olimpię czeka ciężka walka o utrzymanie w tym sezonie.

Jak grali w poprzedniej kolejce?

OKS zremisował u siebie z Chemikiem K - Koźle, tracąc w 81 minucie bramkę, która odebrała nam zwycięstwo.

Olimpia przegrała u siebie z Czarnymi Otmuchów i niebezpiecznie blisko zbliżyła się do strefy drużyn bezpośrednio zagrożonych spadkiem.

Kto nie zagra?

W kadrze meczowej doszło do kilku przetasowań. Nie ma w niej Jasiny, Rozika i Górki. Do kadry po długiej przerwie wraca rekonwalescent Woźny i pauzujący w poprzedniej kolejce za kartki Jeziorowski.

Nasza prognoza:

Jutrzejsze spotkanie będzie dla nas bardzo ważne. Olimpia, która ma fatalną serie na pewno będzie chciała ją przerwać w jutrzejszym meczu. W tabeli dzieli nas 8 miejsc i musimy to potwierdzić na boisku! Liczymy na zwycięstwo i mamy nadzieję, że jutro na naszym stadionie będziemy świadkami wygranej OKS-u!

Fot: Ostatnie spotkanie w Oleśnie z Olimpią Lewin Brzeski zakończyło się naszym zwycięstwem 7:0! Nie mamy nic przeciwko powtórce w jutrzejszym meczu.