Transfery i powroty

Już tylko dwa dni do pierwszego meczu w rundzie rewanżowej. Mamy dobre wieści bo zostały potwierdzone transfery do naszego klubu trzech zawodników:

Adam Huć                   - pomocnik :   powrót z wypożyczenia do MKS Kluczbork,

Damian Gąsiorowski  - napastnik  :  ostatnio Stobrawa Ligota Dolna, ale znamy go z występów  w  OKS...

Mateusz Kiecko         -  pomocnik   : ten pochodzący z Uszyc 19-letni pomocnik grał ostatnio w Opolskiej Lidze Juniorów w barwach Pomologii Prószków. Teraz będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w seniorskiej piłce bo zaprezentował się w sparingach  trenerowi Merykowi na tyle dobrze,że Zarząd Klubu podpisał z nim umowę na grę w naszym Klubie..

Witamy ich w barwach OKS Olesno będąc przekonanym ,że pozyskani piłkarze wniosą do drużyny dodatkową jakość !